Path watcher (1.0.4) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Path
sk: Cesta

en: path
sk: cesta

en: Paths
sk: Cesty

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: Method
sk: Metóda

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Path alias
sk: Alias cesty

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Visitor
sk: Návštevník

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
