Path watcher (1.0.4) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பாதை

en: path
ta: வழி

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Method
ta: முறை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Path alias
ta: மாற்றுப் பாதை

en: Visitor
ta: பார்வையாளர்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
