Path watcher (1.0.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: All
te: అన్నీ

en: Role
te: పాత్ర

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
