Path watcher (1.0.4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Time
th: เวลา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: path
th: ตำแหน่งพาธ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Path alias
th: พาธนามแฝง

en: Visitor
th: ผู้เยี่ยมชม

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Visits
th: เข้าชม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
