Path watcher (1.0.4) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: Path
tr: Yol

en: path
tr: yol

en: Paths
tr: Yollar

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Authored by
tr: Yazan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Method
tr: Yöntem

en: Role
tr: Rol

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Path alias
tr: Takma ad

en: Visitor
tr: Ziyaretçi

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Hash
tr: Karma

en: Asc
tr: Artan
