Path watcher (1.0.4) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Time
uk: Час

en: Path
uk: Шлях

en: path
uk: шлях

en: Paths
uk: Шляхи

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Authored by
uk: Автор

en: Advanced
uk: Розширені

en: Desc
uk: Спад

en: Method
uk: Спосіб

en: Role
uk: Роль

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Visit
uk: Відвідати

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Methods
uk: Методи

en: paths
uk: шляхи

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Visits
uk: Відвідування

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Hash
uk: Геш

en: Asc
uk: Зрост
