Path watcher (1.1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Block
am: ጥምር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
