Path watcher (1.1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: path
be: шлях

en: Paths
be: Шляхі

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Method
be: Метад

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Visitor
be: Наведвальнік

en: Apply
be: Ужыць
