Path watcher (1.1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: path
bs: putanja

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje

en: Visitor
bs: Posjetilac

en: Apply
bs: Primjeni
