Path watcher (1.1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: path
cs: cesta

en: Paths
cs: Cesty

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Authored by
cs: Autor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Desc
cs: Sestupně

en: Method
cs: Metoda

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
