Path watcher (1.1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: path
el: διαδρομή

en: Paths
el: Διαδρομές

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: Method
el: Μέθοδος

en: Role
el: Ρόλος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: Visitor
el: Επισκέπτης

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ
