Path watcher (1.1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Path
fi: Polku

en: path
fi: polku

en: Paths
fi: Polut

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Method
fi: Tapa

en: Role
fi: Rooli

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Path alias
fi: Polun alias

en: Visitor
fi: Vierailija

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
