Path watcher (1.1.0) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Time
hi: समय

en: Path
hi: मार्ग

en: path
hi: पथ

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Advanced
hi: विकसित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Method
hi: तरीका

en: Role
hi: भूमिका

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Visitor
hi: आगंतुक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Hash
hi: हैश
