Path watcher (1.1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Path
is: Slóð

en: path
is: slóð

en: Paths
is: Slóðir

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Authored by
is: Höfundur

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Role
is: Hlutverk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Visitor
is: Gestur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
