Path watcher (1.1.0) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Time
ja: 時間

en: Path
ja: パス

en: path
ja: パス

en: Paths
ja: パス

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Advanced
ja: 高度

en: Desc
ja: 降順

en: Method
ja: メソッド

en: Role
ja: 役割

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Path alias
ja: パスエイリアス

en: Visitor
ja: 訪問者

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Methods
ja: メソッド

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Visits
ja: ビジット

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Asc
ja: 昇順
