Path watcher (1.1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг
