Path watcher (1.1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Path
pl: Ścieżka

en: path
pl: ścieżka

en: Paths
pl: Ścieżki

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Method
pl: Metoda

en: Role
pl: Rola

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Methods
pl: Metody

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco
