Path watcher (1.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
