Path watcher (1.1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Path
ro: Cale

en: path
ro: cale

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Authored by
ro: Autor

en: Advanced
ro: Avansat

en: Desc
ro: Descendent

en: Method
ro: Metodă

en: Role
ro: Rol

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Path alias
ro: Alias cale

en: Visitor
ro: Vizitator

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
