Path watcher (1.1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Authored by
sl: Avtor

en: Method
sl: Metoda

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Visitor
sl: Obiskovalec
