Path watcher (1.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Block
sr: Блок

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по
