Path watcher (1.1.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Path
sv: Sökväg

en: path
sv: sökväg

en: Paths
sv: Sökvägar

en: All
sv: Alla

en: Authored by
sv: Författad av

en: Advanced
sv: Utökad

en: Desc
sv: Fallande

en: Method
sv: Metod

en: Role
sv: Roll

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Path alias
sv: Sökvägsalias

en: Visit
sv: Besök

en: Visitor
sv: Besökare

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Visits
sv: Besök

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
