Path watcher (1.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பா​தை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Visitor
ta: விருந்தாளி
