Path watcher (1.2.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
