Path watcher (1.2.0) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Time
de: Zeit

en: Path
de: Pfad

en: path
de: Pfad

en: Paths
de: Pfade

en: All
de: Alle

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Advanced
de: Erweitert

en: Desc
de: Absteigend

en: Method
de: Methode

en: Role
de: Rolle

en: Sort by
de: Sortierung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Path alias
de: Pfad-Alias

en: Visit
de: Besuchen

en: Visitor
de: Besucher

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Methods
de: Methoden

en: paths
de: Pfade

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Visits
de: Besuche

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
