Path watcher (1.2.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Path
gl: Ruta

en: path
gl: ruta

en: Paths
gl: Rutas

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Authored by
gl: Creado por

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Method
gl: Método

en: Role
gl: Rol

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Visitor
gl: Visitante

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
