Path watcher (1.1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
