Path watcher (1.2.0) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Default
id: Bawaan

en: Time
id: Waktu

en: Path
id: Jalur

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Method
id: Metode

en: Role
id: Peran

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Path alias
id: Alias jalur

en: Visitor
id: Pengunjung

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
