Path watcher (1.2.0) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Time
it: Data e ora

en: Path
it: Percorso

en: path
it: percorso

en: Paths
it: Percorsi

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Authored by
it: Creato da

en: Advanced
it: Avanzate

en: Desc
it: Disc

en: Method
it: Metodo

en: Role
it: Ruolo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Path alias
it: Alias di percorso

en: Visitor
it: Visitatore

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
