Path watcher (1.2.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Role
ka: როლი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Visitor
ka: სტუმარი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
