Path watcher (1.2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
