Path watcher (1.2.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Path
lv: Ceļš

en: path
lv: ceļš

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: Role
lv: Loma

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
