Path watcher (1.2.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: Path
oc: Camin

en: path
oc: camin

en: Paths
oc: Camins

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Advanced
oc: Avançat

en: Method
oc: Metòde

en: Role
oc: Ròtle

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Path alias
oc: Aliàs de camin

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Hash
oc: Hachage
