Path watcher (1.2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Role
pa: ਰੋਲ
