Path watcher (1.2.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: path
ug: تارماق يولى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Visitor
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
