Path watcher (1.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Visitor
ur: وزیٹر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
