Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Extend
be: Пашырыць

en: Machine name
be: Машынная назва
