Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Label
et: Nimetus

en: Pattern
et: Muster

en: Extend
et: Laienda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp
