Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Label
fi: Tunnus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Extend
fi: Laajenna

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Target
fi: Kohde

en: Administrative label
fi: Ylläpidollinen etiketti

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
