Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Label
he: תווית

en: Pattern
he: פורמט

en: Extend
he: הרחבות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
