Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы
