Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس
