Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Extend
lt: Moduliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
