Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Label
ro: Etichetă

en: Pattern
ro: Model

en: Extend
ro: Extindeți

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Target
ro: Țintă

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
