Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Extend
ru: Расширения

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Target
ru: Цель

en: Administrative label
ru: Административная метка

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности
