Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
