Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Label
sv: Etikett

en: Pattern
sv: Mönster

en: Extend
sv: Utöka

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Target
sv: Mål

en: Administrative label
sv: Administrativ etikett

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
