Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: ID
az: İD

en: Pattern
az: Nümunə

en: Extend
az: Əlavələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf
