Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Pattern
id: Pola

en: Extend
id: Mengembangkan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Target entity type
id: Tipe entity target
