Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Label
sk: Označenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ
